CCC chce wyemitować 2 mln akcji

opublikowano: 07-09-2017, 07:01
aktualizacja: 07-09-2017, 07:06

Zarząd CCC podjął uchwałę o emisji akcji serii H, z wyłączeniem prawa poboru.

Obecnie kapitał zakładowy dzieli się na 39,16 mln walorów. Po emisji będzie ich 2 mln więcej. Cena emisyjna zostanie określona po przeprowadzeniu procesu przyspieszonego budowania księgi popytu. Papiery zostaną zaoferowane w trybie subskrypcji prywatnej i skierowane do inwestorów instytucjonalnych, w pierwszej kolejności do tych, którzy są już akcjonariuszami firmy. 

Dariusz Miłek
Zobacz więcej

Dariusz Miłek Marek Wiśniewski

"Wpływy z Oferty będą wykorzystane do sfinansowania dalszego, zrównoważonego rozwoju grupy kapitałowej Emitenta, jak też do utrzymania poziomu dźwigni finansowej Emitenta (tj. ilorazu długu netto i zysków przed potrąceniem odsetek, podatków, umorzenia i amortyzacji (EBITDA) za okres ostatnich 12 miesięcy) w średnim okresie na poziomie od 1 do 2 z długoterminowym celem utrzymania poziomu dźwigni finansowej na poziomie bliższym 1" - podano. 

Przy obecnej cenie rynkowej wartość emisji to około 580 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu