Fińska okazja do kontaktów biznesowych dla trzech branż

SACH
opublikowano: 03-09-2012, 00:00

To ostatni dzwonek, aby zgłosić się na giełdę w Tampere. Spotka się tam sektor metalowy, elektroniczny i tworzyw sztucznych.

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza przedsiębiorców znad Wisły do udziału w giełdzie kooperacyjnej Subcontracting B2B Matchmaking. Wydarzenie odbędzie się 20 września w fińskim Tampere na terenie Międzynarodowych Targów Podwykonawców Alihankinta 2012. Giełda jest przeznaczona dla firm reprezentujących branże: metalową, elektroniczną i tworzyw sztucznych.

Chodzi o przedsiębiorców, którzy oferują m.in. maszyny, urządzenia, surowce, półprodukty, komponenty, jak i gotowe produkty. Nie zabraknie też firm, które budują linie produkcyjne, sprzedają narzędzia i osprzęt oraz zajmują się projektowaniem i doradztwem. Dla polskich firm będzie to okazja do promocji, pozyskania nowych zleceń i poznania nowych i innowacyjnych technologii. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy online umieszczony na stronie www.b2match.eu/subcontracting2012. Stworzą w ten sposób profil firmy i określą rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Dane wszystkich zarejestrowanych przedsiębiorców umieszczane są w katalogu, z którego uczestnicy mogą wybieraćkontrahentów do spotkań podczas giełdy. Finałem będą 30-minutowe rozmowy przy ponumerowanych stolikach między umówionymi firmami. Wstęp na targi będzie możliwy po wcześniejszej bezpłatnej rejestracji, której można dokonać na stronie targów www. subcontractingtradefair.com. Natomiast opłata rejestracyjna na giełdę wynosi 70 EUR. Ubiegłoroczna edycja targów zgromadziła 860 wystawców z 16 krajów i ponad 15 tys. odwiedzających.

04.10

Tego dnia mija termin przesyłania zgłoszeń na giełdę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu