WARSZAWA (Reuters) - Zarząd giełdy zamierza poprosić radę giełdy o wykluczenie z obrotu akcji 4Media z dniem 31 marca, poinformowała giełda w środowym komunikacie.
"W związku z ustaniem kontaktu ze spółką 4Media SA oraz brakiem odpowiedzi na kierowane do niej pisma, dotyczące podania do publicznej wiadomości informacji na temat aktualnej sytuacji w spółce, zarząd giełdy informuje iż wystąpi do rady giełdy z wnioskiem o wykluczenie akcji 4Media z obrotu giełdowego" - podała giełda.
Wniosek będzie rozpatrywany na posiedzeniu rady giełdy 19 marca.
W styczniu spółka złożyła do sądu wniosek o otwarcie postępowania układowego. Miniony rok firma zamknęła stratą netto w wysokości 76 milionów złotych.
((Autor: Marcin Gocłowski; Redagowała: Barbara Woźniak; [email protected]; Reuters Serwis Polski, tel. 22 6539700, Reuters Messaging: marcin.goclowski.reuters.com @reuters.net))