FABRYKA DIET S.A.: Zwiększenie stanu posiadania przez Pana Marka Kwiatkowskiego

opublikowano: 2009-09-09 13:10

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 16 / 2009
Data sporządzenia: 2009-09-09
Skrócona nazwa emitenta
FABRYKA DIET S.A.
Temat
Zwiększenie stanu posiadania przez Pana Marka Kwiatkowskiego
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Fabryka Diet S.A. powziął w dniu 9 września 2009 roku informację o zwiększeniu stanu posiadania przez Pana Marka Kwiatkowskiego w głosach na WZA Fabryka Diet S.A. o następującej treści:

Pan Marek Kwiatkowski, działając zgodnie z Art. 69 ust. 1 Ustawy o ofercie niniejszym zawiadamia, że na podstawie transakcji na rynku niepublicznym zwiększył stan posiadania w ogólnej liczbie głosów w spółce Fabryka Diet S.A.

Przed powyższym zdarzeniem Pan Marek Kwiatkowski posiadał 25,81 % akcji spółki Fabryka Diet S.A.

W wyniku przeprowadzonej transakcji Pan Marek Kwiatkowski nabył 234.375 Akcji spółki Fabryka Diet S.A., co stanowi 14,78 % ogólnej liczby głosów.

Pan Marek Kwiatkowski posiada obecnie 643.702 akcji uprawniających do wykonywania 643.702 głosów i stanowi 40,59 % ogólnej liczby na WZ.

Pan Marek Kwiatkowski nie ma podmiotów zależnych, posiadających akcje spółki Fabryka Diet S.A.

Pan Marek Kwiatkowski jest udziałowcem spółki Osiedle Poniatowskie Sp. z o. o., z którą Emitent realizuje proces odwrotnego przejęcia.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2009-09-09 Monika Rola Prezes Zarządu