SARE: Zawarcie istotnej umowy z Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.

opublikowano: 2011-09-16 14:08

Zarząd Spółki SARE S.A. z siedzibą w Rybniku ("Emitent", "Spółka") informuje, iż w dniu 15 września 2011 r. wpłynęła do siedziby Spółki umowa na użytkowanie systemu SARE, zawarta pomiędzy Emitentem a Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. ("Klient"), będąca renomowanym wydawcą publikacji elektronicznych i biznesowych.
Niniejsza umowa jest następstwem wygranej w postępowaniu przetargowym, gdzie Emitent przedstawił najkorzystniejszą ofertę. Od momentu rozpoczęcia współpracy z SARE S.A. Klient będzie wysyłał newslettery oraz informacje eksperckie korzystając z zaawansowanych funkcji systemu.

Podpisanie przedmiotowej umowy jest znaczącym elementem w realizacji strategii rozwoju Spółki - utrzymanie pozycji lidera polskiego rynku e-mail marketingu oraz dalszy rozwój oferty usługowej - opisanej w Dokumencie Informacyjnym z dnia 14 marca 2011 roku.

W opinii Zarządu Emitenta niniejsza umowa będzie mieć istotny wpływ na wyniki finansowe SARE S.A. w przyszłości, ze względu na pozyskanie znaczącego Klienta.

Podstawa prawna:
§3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

  • Tomasz Pruszczyński - Prezes Zarządu