TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A.: Korekta raportu nr 29/2018

opublikowano: 2018-11-07 17:12

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
Tamex_Zalacznik_-_Szacunkowe_dane_3Q_2018.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 29 / 2018 K
Data sporządzenia: 2018-11-07
Skrócona nazwa emitenta
TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A.
Temat
Korekta raportu nr 29/2018
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki TAMEX Obiekty Sportowe S.A. (dalej: Tamex, Spółka) informuje, że wskutek oczywistej pomyłki pisarskiej do formularza raportu bieżącego nr 29/2018 z dnia 7 listopada 2018 roku nie załączono pliku z szacunkowymi skonsolidowanymi i jednostkowymi wybranymi danymi finansowymi Spółki i Grupy Kapitałowej TAMEX Obiekty Sportowe S.A. za III kwartał 2018 roku. Pozostałe informacje opublikowane w ww. raporcie bieżącym pozostają bez zmian.

W związku z powyższym Zarząd Spółki ponownie przekazuje pełną treść raportu nr 29/2018 wraz z brakującym załącznikiem:
„Zarząd spółki TAMEX Obiekty Sportowe S.A. (dalej: Tamex, Spółka), w związku z powzięciem w dniu dzisiejszym, tj. 7 listopada 2018 roku informacji o szacunkowych skonsolidowanych i jednostkowych wybranych danych finansowych w Grupie Kapitałowej TAMEX Obiekty Sportowe S.A. za III kwartał 2018 roku i ich zmianach w stosunku do wyników finansowych zaprezentowanych za analogiczne okresy poprzednich lat obrotowych, przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu szacunkowe skonsolidowane i jednostkowe wybrane dane finansowe za III kwartał 2018 roku wraz z danymi porównawczymi za analogiczne okresy lat 2015-2017.

Wyniki osiągnięte przez Spółkę w raportowanym kwartale wynikają z zakończenia procesu przesunięć w realizacji zadań i projektów budowlanych, które rozpoczęły się jeszcze w IV kwartale 2017 roku i miały swoje konsekwencje w wynikach osiągniętych w poprzednich kwartałach. W bieżącym kwartale Spółka po raz pierwszy od lat w historii trzeciego kwartału odnotowała znaczący zysk ze sprzedaży oraz istotnie dodatni poziom marży poprawiając tym samym osiągane dotychczas poziomy jednostkowego wyniku netto.

Ostateczne wartości danych finansowych zaprezentowanych z niniejszym raporcie zostaną opublikowane w skonsolidowanym raporcie kwartalnym Grupy Kapitałowej TAMEX Obiekty Sportowe S.A. za III kwartał 2018 roku.”
Załączniki
Plik Opis
Tamex Załącznik - Szacunkowe dane 3Q 2018.pdfTamex Załącznik - Szacunkowe dane 3Q 2018.pdf Szacunkowe dane za III kw. 2018

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-11-07 Edyta Sobecka Prezes Zarządu