Janik : nie będzie dyscypliny w sprawie samorozwiązania Sejmu

Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia
opublikowano: 13-02-2005, 09:54

Nie będzie dyscypliny partyjnej w SLD podczas głosowania nad samorozwiązaniem Sejmu. Zdaniem Krzysztofa Janika, każdy poseł Sojuszu powinien zagłosować w tej sprawie zgodnie z własnym przekonaniem.

Nie będzie dyscypliny partyjnej w SLD podczas głosowania nad samorozwiązaniem Sejmu. Zdaniem Krzysztofa Janika, każdy poseł Sojuszu powinien zagłosować w tej sprawie zgodnie z własnym przekonaniem.

Przewodniczący klubu parlamentarnego SLD, który był gościem Niedzielonego Salonu Trójki przyznał, że Sojusz nadal jest podzielony w kwestii wyborów. Krzysztof Janik powtórzył również, że sam jest za wiosennym terminem głosowania. Wyjaśnił, że nie zmienił zdania ze względu na dane wcześniej słowo.

Głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu odbędzie się 5-go maja. Gdyby posłowie zdecydowali o rozwiązaniu izby, wybory parlamentarne mogłyby się odbyć 19-go czerwca. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Informacyjna Agencja Radiowa Polskiego Radia

Polecane