JTI Polska zwycięzcą rankingu Top Employers Polska 2019

opublikowano: 17-11-2019, 22:00

W tegorocznej edycji rankingu certyfikowano 57 firm.

Pracodawcy byli oceniani m.in. pod względem troski o rozwój pracowników, oferowanego wynagrodzenia i benefitów, a także procesu wdrażania nowych osób.

— Cieszymy się, że nasze podejście do pracowników, szczególnie w obliczu wyzwań bardzo wymagającego rynku pracy, zostało docenione tytułem pracodawcy numer jeden w Polsce w ramach rankingu Top Employers 2019. Jest to dla nas ogromnie ważne wyróżnienie i kolejny dowód na to, że zawsze warto stawiać ludzi na pierwszym miejscu — podkreśla Inna Yakovchuk, dyrektor działu People & Culture JTI Polska.

Zwraca ona uwagę, że JTI inwestuje nie tylko w infrastrukturę, lecz przede wszystkim w ludzi.

— W JTI wierzymy, że utalentowani i dobrze wykwalifikowani pracownicy rozwijają nasz biznes. Chętnie wspieramy ich w rozwoju oraz budowaniu kariery, jednocześnie dając każdej zatrudnionej u nas osobie możliwość wzrostu osobistego i zawodowego, zdobywania ciekawych doświadczeń, a także podnoszenia własnych kwalifikacji — dodaje.

Pracownicy JTI mogą liczyć na dostęp do szerokiej oferty szkoleń, w tym również zagranicznych, dofinansowanie do certyfikowanych kursów, studiów MBA lub nauki języków obcych. Firma umożliwia i wspiera zmiany stanowisk (również między działami), staże rozwojowe, a nawet długoterminowewyjazdy zagraniczne.

— W rozwoju pracowników stawiamy na kształtowanie liderów wewnątrz organizacji. Dzięki temu 80 proc. stanowisk kierowniczych obsadzamy w drodze rekrutacji wewnętrznej. Nasi ludzie rozwijają się wraz z rosnącym biznesem — podkreśla Inna Yakovchuk.

Firma znajduje się w gronie najlepszych pracodawców od 10 lat, czyli od początku certyfikacji Top Employer w Polsce. JTI Polska została też odznaczona certyfikatem Top Employers Global, będąc jednym z 53 oddziałów JTI na świecie uhonorowanych tym wyróżnieniem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu