Laury dla przedsiębiorców niebojących się zmian

DI
opublikowano: 21-11-2016, 22:00

TIM, Wielton, Forte — to niektóre przedsiębiorstwa znajdujące się wśród laureatów konkursu Liderzy Jutra 2016.

Organizowane przez ICAN Institute zmagania to okazja do uhonorowania przedsiębiorców, którzy zmieniają oblicze rodzimego rynku, głównie dzięki śmiałym decyzjom i konsekwencji w działaniu. Zwycięzców najnowszej edycji konkursu „Liderzy Jutra 2016” poznaliśmy podczas gali w Warszawie. W kategorii Strategia Wzrostu za wypracowanie ponadprzeciętnego wzrostu dochodów firmy w porównaniu z innymi reprezentantami branży zwyciężyła firma Wielton. Laureatem w kategorii Ekspansja Zagraniczna decyzją głosów kapituły została spółka Forte.

— Od wielu lat intensywnie działamy na rynkach zagranicznych. W konkurowaniu z międzynarodowymi liderami pomaga pasja do tego, co robimy, zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci, doświadczenie i najwyższej jakości produkty. Te wszystkie elementy są podstawą naszej ekspansji i dobrym przepisem na sukces — mówi Maciej Formanowicz, prezes fabryki mebli Forte. Zwycięzcą w kategorii Lider Zmiany, za skuteczne przeprowadzenie firmy przez trudne i wymagające przeobrażenia, odebrał Krzysztof Folta, prezes zarządu TIM S.A.

— Wielkie zmiany wymagają odwagi. Ich przeprowadzenie dla wielu organizacji to szansa na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu. Nie wszyscy jednak się na to decydują. Podstawą każdego działania w biznesie są ludzie. To na nich opiera się cały kręgosłup firmy. Dlatego tak istotne jest wsparcie i inwestowanie w swoich pracowników. Rozwój jest bardzo ważny — pozwala odkryć zupełnie nowe poziomy własnych możliwości — mówi Krzysztof Folta. W kategorii „Model Biznesowy” za osiągnięcie i utrzymanie wysokiego tempa rozwoju firmy przy wykorzystaniu unikalnych narzędzi i nowatorskich rozwiązań laureatami zostali Adam i Jerzy Krzanowscy z Grupy Nowy Styl. Patronat nad plebiscytem sprawowało Ministerstwo Rozwoju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu