Okulary, które wybierają polskie i zagraniczne gwiazdy

opublikowano: 12-10-2018, 17:00

Ręcznie rzeźbione oprawki, których produkcja trwa nawet dwa tygodnie. W dzisiejszym "Pomyśle na biznes" pokażemy Wam firmę, która od lat tworzy niepowtarzalne okulary.Andrzej Bodych, właściciel marki, okulary projektuje i produkuje od kilkudziesięciu lat. Przez to, że jego oprawki wykonywane są w pojedynczych egzemplarzach, cieszą się popularnością wśród aktorów, piosenkarzy i celebrytów. Oprawki marki Bodyych noszą m.in. DJ Adamus, Małgorzata Walewska, Izabela Trojanowska czy Bryan Adams.

- Na początku robiłem dużą produkcję, dzisiaj twierdzę, że jest tak duży napływ towaru z każdej strony, że należy robić okulary nietypowe, inne. Sam komponuję kolory. Trudno jest dzisiaj odnaleźć się na rynku. Trzeba ciągle coś zmieniać i dawać coś z siebie. Ja się z tego cieszę i mnie to wychodzi - mówi Andrzej Bodych, właściciel marki Bodyych.

Okulary marki Bodyych noszą m.in. mieszkańcy Niemiec, Francji, Włoch, Ukrainy, Rosji i Stanów Zjednoczonych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu