P4 kupiła od SAP Polska system wspomagający zarządzanie

Internet Securities
opublikowano: 04-05-2006, 16:16

Firma P4, która jeszcze w tym roku ma wejść na rynek jako czwarty operator telefonii komórkowej, podpisała z SAP Polska umowę na zakup aplikacji SAP, służącej do wspomagania zarządzania, poinformowało P4 w czwartkowym komunikacie.

Firma P4, która jeszcze w tym roku ma wejść na rynek jako czwarty operator telefonii komórkowej, podpisała z SAP Polska umowę na zakup aplikacji SAP, służącej do wspomagania zarządzania, poinformowało P4 w czwartkowym komunikacie.

„Celem wdrożenia rozwiązań mySAP Business Suite jest przygotowanie wewnętrznych procesów w P4 do sprawnego działania w momencie rozpoczęcia świadczenia usług telekomunikacyjnych w czwartym kwartale br.” – czytamy w komunikacie spółki.

„Od pierwszego dnia naszej działalności operatorskiej chcemy mieć zintegrowany system ERP, który wesprze realizację naszego nowatorskiego modelu biznesowego i pozwoli pracownikom P4 skupić się na zdobywaniu rynku i realizacji celów biznesowych” – dodaje cytowany w komunikacie Jacek Czernuszenko, dyrektor IT w P4.

Rozwiązanie firmy SAP zawiera m.in. aplikację do zarządzania obsługą systemu prowizyjnego oraz rozliczeniami z dealerami. (ISB)

esc/tom

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / P4 kupiła od SAP Polska system wspomagający zarządzanie