Paweł Halwa w warszawskim oddziale kancelarii Schoenherr

DI
13-05-2011, 09:43

Paweł Halwa objął stanowisko partnera w warszawskim oddziale środkowoeuropejskiej kancelarii prawnej Schoenherr. Wzmocni on dział prawa spółek, gdzie będzie koncentrował się na obsłudze prawnej fuzji i przejęć oraz transakcji na rynku kapitałowym.

Paweł Halwa przeszedł z tutejszego biura międzynarodowej kancelarii Salans z początkiem maja br.

Paweł Halwa, lat 36, współpracował ostatnio z warszawskim biurem kancelarii Salans, gdzie specjalizował się w prawie spółek i papierów wartościowych,
w tym w obszarach takich jak restrukturyzacje, transakcje fuzji i przejęć, spory z zakresu prawa spółek oraz rynki kapitałowe. Doradzał klientom z branż takich jak mediowa, motoryzacyjna, papiernicza i opakowaniowa oraz zasobów naturalnych. Poprzednio zdobywał doświadczenie w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka oraz w Ernst & Young. Paweł Halwa jest autorem książek i artykułów na temat prawa spółek i rynku kapitałowego.

Działające od 2009 r. warszawskie biuro Schoenherr specjalizuje się w doradztwie prawnym w zakresie prawa handlowego, fuzji i przejęć, zamówień publicznych, prawa własności intelektualnej, a także w doradztwie prawnym dla branż takich jak nieruchomości, bankowość i finanse, energia i teleinformatyka.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Paweł Halwa w warszawskim oddziale kancelarii Schoenherr