Pietras: Wystarczy czasu na zmiany w systemie informatycznym w ZUS

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 09-06-2006, 13:49
Obserwuj w MójPB:

Wiceminister finansów Jarosław Pietras uważa, że pół roku, które pozostało do wprowadzenia zmian w systemie składek na ZUS - to wystarczająco dużo czasu na dyskusję o zmianach w systemie informatycznym tej instytucji.

Wiceminister finansów Jarosław Pietras uważa, że pół roku, które pozostało do wprowadzenia zmian w systemie składek na ZUS - to wystarczająco dużo czasu na dyskusję o zmianach w systemie informatycznym tej instytucji.

Wiceminister odniósł się w ten sposób do informacji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), że może on nie zdążyć ze zmianą systemu informatycznego do czasu wejścia w życie planowanych przez rząd zmian, związanych z pobieraniem składki chorobowej. Zmiany mają wejść w życie za pół roku.

"Mamy ponad pół roku czasu do 1 stycznia 2007 r. (...) ale pół roku - to wystarczająco dużo czasu, aby o tej sprawie dyskutować" - powiedział Pietras.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane