Prezydent nie osiągnąl porozumienia ws. wyborów z liderami PO

(Marek Druś)
27-03-2006, 22:11

Prezydent Lech Kaczyński nie osiągnął z liderami PO porozumienia w sprawie przedterminowych wyborów w maju. - Do żadnego zbliżenia stanowisk i porozumienia nie doszło - powiedział sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński . - Pan prezydent był zdziwiony dystansem jaki w świetle dzisiejszego spotkania dzieli PO od PiS - dodał.

Prezydent Lech Kaczyński nie osiągnął z liderami PO porozumienia w sprawie przedterminowych wyborów w maju. - Do żadnego zbliżenia stanowisk i porozumienia nie doszło - powiedział sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Maciej Łopiński . - Pan prezydent był zdziwiony dystansem jaki w świetle dzisiejszego spotkania dzieli PO od PiS - dodał.

- Trudno określić jednym słowem stanowisko Platformy. Nie mogę powiedzieć, żeby było to stanowisko, które uwzględniałoby interesy Polski, czyli nas wszystkich - powiedział Łopiński, cytowany przez PAP.

Łopiński powiedział, że prezydent nie będzie prowadził rozmów na temat koalicji rządowej, bo należy to do kierownictwa PIS-u.   

Trwające około 1,5 godziny spotkanie liderów PO z prezydentem Lechem Kaczyńskim zakończyło się ok. 22.00. PO zapowiadało wcześniej, że konferencja prasowa uczestniczących w nim liderów partii: Donalda Tuska, Jana Rokity i Grzegorza Schetyny obędzie się 15 minut po briefingu prasowym Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta Macieja Łopińskiego.

MD, PAP

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Prezydent nie osiągnąl porozumienia ws. wyborów z liderami PO