Świętokrzyskie: 15 mln zł na usługi doradcze

opublikowano: 10-06-2018, 22:00

Zarząd województwa świętokrzyskiego ogłosił konkurs z dotacjami, które sfinansują usługi dla małych i średnich graczy z regionu wykonywane przez instytucje otoczenia biznesu (IOB).

Zarząd województwa świętokrzyskiego ogłosił konkurs z dotacjami, które sfinansują usługi dla małych i średnich graczy z regionu wykonywane przez instytucje otoczenia biznesu (IOB). Okazję do tego daje im działanie 2.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego („Wsparcie świętokrzyskich IOB w celu zwiększenia poziomu przedsiębiorczości w regionie”). Do podziału między wnioskodawców jest 15 mln zł. O dotacje będą mogły powalczyć m.in. parki technologiczne, akademickie inkubatory przedsiębiorczości, centra transferu technologii i innowacji. Granty pokryją koszty usług doradczych i szkoleniowych przeznaczonych dla firm MŚP. Chodzi szczególnie o przedsiębiorstwa, które znajdują się na wczesnym etapie rozwoju. Celem oferowanych przez instytucje otoczenia biznesu usług jest zachęcanie młodych spółek do poszerzania działalności.

Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego (ul. Sienkiewicza 63). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na listopad.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.rpo-swietokrzyskie.pl

WAŻNA DATA:

29.06 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z działania 2.1 RPO WŚ. Nabór zakończy się 31 lipca.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu