VII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Materiał partnera
opublikowano: 19-12-2016, 11:20

Już 16 stycznia 2017 r. w Warszawie odbędzie się siódma edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG. Jest to największe coroczne wydarzenie tego typu w Polsce skierowane do kadry zarządzającej, przede wszystkim dyrektorów finansowych i głównych księgowych oraz szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu.

W programie zaplanowano 11 prelekcji obejmujących najbardziej aktualne tematy istotne dla przedsiębiorców w 2017 r., które poprowadzą eksperci KPMG w Polsce z wieloletnią praktyką zawodową. Omówione zostaną m.in. nadchodzące zmiany w przepisach dotyczą- cych PIT, VAT, JPK, nowej uldze podatkowej na B+R i cenach transferowych, korzyści z usług poświadczających, a także tematy związane ze znaczeniem własności intelektualnej dla rozwoju firm oraz roli centrów usług księgowych i biznesowych w czasach robotyzacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 5 stycznia 2017 r. za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na stronie kpmg.com/pl/kongresKPMG, wybierając rodzaj uczestnictwa (stacjonarnie lub poprzez transmisję online).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

JPK