Wypożyczalnia kur niosek (Z CZEGO ŻYJĄ LUDZIE)

AD
opublikowano: 17-01-2015, 08:00

Mieszkasz w mieście, ale chciałbyś mieć dostęp do własnych szczęśliwych kur znoszących ekologiczne jajka? Wystarczy telefon do wypożyczalni i nioski zagoszczą u ciebie na 6 tygodni.

Więcej tekstów z serii Z CZEGO ŻYJĄ LUDZIE znajdziesz >>tutaj

Zobacz więcej

micromoth/RGB Stock

Do usług firmy Rant A Hook mają póki co dostęp tylko Australijczycy. Za 100 AUD plus 330 AUD kaucji otrzymujemy kurierem pełen zestaw do wypróbowania samodzielnej hodowli kurczaków: 2 nioski, klatkę z grzędą, poidło, słomę i miskę na wodę.

Jeśli kura nam ucieknie, wpadnie w ręce złego psa albo z innych powodów straci życie przed upływem terminu zwrotu firma za jedyne 30 AUD dostarczy nowego ptaka.

Jeśli zrezygnujemy przed upływem 6 tygodni - otrzymujemy zwrot kaucji.

Jeśli natomiast zaprzyjaźnimy się z własną nioską na tyle, że chcemy ją zatrzymać na stałe - bez problemu umowę najmu można zamienić na umowę kupna/sprzedaży i zatrzymać zwierzę na stałe.

Firma powstała już w 2001 r. jako pomysł kilku ekologów, pragnących zainspirować innych do hodowli kur jako "jednych z najbardziej przyjaznych środowisku domowych zwierząt". Prócz wypożyczalni prowadzą też sklep z kurami oraz manufakturę oprzyrządowania dla niewielkich hodowli.

Więcej tekstów z serii Z CZEGO ŻYJĄ LUDZIE znajdziesz >>tutaj

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AD

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu