Balet oczami dziecka - zobacz niezwykły album

KG
opublikowano: 13-12-2016, 16:04

Mała dziewczynka, mała lalka i wielki teatr: Teatr Wielki - Opera Narodowa wydała właśnie album "Mój tata tańczy w balecie" z niezwykłymi zdjęciami Roberta Wolańskiego.

Kilkuletnia Mela spędza dzień w pracy swojego taty Maksima Woitiula, pierwszego solisty Polskiego Baletu Narodowego. Obserwuje lekcję baletową, towarzyszy tacie w garderobie i w bufecie, podgląda tancerzy zza kulis… Zachwyca się i zadziwia, czasem denerwuje. I dzieli swoimi spostrzeżeniami. 

A wszystko pokazane jest na niezwykłych zdjęciach Roberta Wolańskiego. Album „ Mój tata tańczy w balecie ” jest niepowtarzalną okazją do obejrzenia przygotowań do spektaklu „Dziadek do orzechów i Król Myszy” oczami małej dziewczynki, która wraz ze swoją lalką Mimi zagląda w każdy zakątek teatralnych kulis jednej z największych scen świata. 

Książka, wzbogacona o teksty Iwony Witkowskiej, wprowadza czytelnika w fascynujący świat baletu. Spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym, może więc być pięknym prezentem pod choinkę. 

Wyjątkowy album, ukazujący magię teatru, to już kolejna książka dla dzieci wydana przez Teatr Wielki – Operę Narodową. Album i lalka są dostępne w butiku: http://butik.teatrwielki.pl/ . Promocji książki będzie towarzyszyło spotkanie z autorami i bohaterami oraz lekcja baletowa dla dzieci.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Balet oczami dziecka - zobacz niezwykły album