Bochniarz: Nie jestem przywiązana do atrybutów władzy

opublikowano: 11-05-2018, 14:11
aktualizacja: 11-05-2018, 14:12

Przywiązuje się do ludzi, choć w relacjach z pracownikami woli dystans. Na co dzień ceni sobie różnorodność i balans. Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan oprowadza nas po swoim biurze w najnowszym odcinku programu Fotel Prezesa.

Karierę menedżerską zaczynała jako... przewodnicząca klasy w VII LO w Zielonej Górze, potem była po drodze m.in. ministrem przemysłu i handlu w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego, prezesem Polskiej Rady Biznesu i wiceprezesem Boeing International na Europę Środkową i Wschodnią. Od 1999 roku jest prezydentem Konfederacji Lewiatan, po drodze próbując zostać prezydentem RP w wyborach w 2006 roku.

O czasie, stylu zarządzania, o tym dlaczego rzadko używa fotela prezesa oraz o tym jakiej drużynie piłkarskiej kibicuje dowiedzą się Państwo oglądając kolejny odcinek Fotelu Prezesa z prezydent Konfederacji Lewiatan Henryką Bochniarz.

W programie Fotel Prezesa pokazujemy topowych polskich menedżerów w ich naturalnym środowisku pracy. A oni sami mówią nie tylko o swoich gabinetach, ale także o tym jak rozumieją bycie szefem, co im w tej roli uwiera, a co sprawia satysfakcję oraz co decyduje o sukcesie w biznesie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Sołtys

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Bochniarz: Nie jestem przywiązana do atrybutów władzy