Cimoszewicz: na razie nie planuję startu w wyborach prezydenckich

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 07-03-2005, 15:13

W tej chwili nie planuję udziału w wyborach prezydenckich i taki scenariusz uważam za bardzo mało prawdopodobny - poinformował w poniedziałek dziennikarzy w Białymstoku marszałek Sejmu Włodzimierz Cimoszewicz (SLD).

W tej chwili nie planuję udziału w wyborach prezydenckich i taki scenariusz uważam za bardzo mało prawdopodobny - poinformował w poniedziałek dziennikarzy w Białymstoku marszałek Sejmu Włodzimierz Cimoszewicz (SLD).

    Zaznaczył jednak, że "niczego nie wyklucza w sposób krańcowy". "Bo wydaje mi się że nie da się tego wszystkiego tak zaplanować precyzyjnie" - dodał. W ten sposób marszałek odniósł się do nieoficjalnych informacji, że byłby dobrym kandydatem lewicy w wyborach prezydenckich.

    Według nieoficjalnych informacji PAP, postulat, by Włodzimierz Cimoszewicz był kandydatem lewicy w wyborach prezydenckich, znalazł się w liście otwartym członków SLD do Rady Krajowej Sojuszu. List jeszcze nie został upubliczniony, trwa zbieranie pod nim podpisów polityków.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane