Cyberpunk 2077 z Lady Gagą?

GSU
opublikowano: 14-03-2019, 14:03

Według informacji francuskiego portalu ActuGaming w największej produkcji CD Projektu – grze Cyberpunk 2077 może wystąpić jedna z największych gwiazd muzyki pop – Lady Gaga.

Portal ActuGaming, powołując się na źródła bliskie studiu CD Projekt RED, informuje, że w grze najprawdopodobniej pojawi się Lady Gaga.  Gwiazda miała wziąć udział w kilku sesjach motion capture (przechwytywanie ruchu) mających przenieść jej wizerunek do gry.

Na Instagramie artystki znaleźliśmy filmy z grudniowej sesji motion capture.

Poza tym plotki o współpracy CD Projektu i Lady Gagi pojawiły się już w ubiegłym roku po tym jak polskie oficjalne konto gry Cyberpunk odpowiedziało niespodziewanie na jeden z wpisów piosenkarki z 2012 r. na Twitterze.

Warto przypomnieć, że niedawno CD Projekt zapowiedział, że pojawi się z Cyberpunkiem na czerwcowych targach E3 w Los Angeles. To tam miałaby zostać oficjalnie ogłoszona współpraca między artystką, a CD Projektem. ActuGaming spekuluje, że także na E3 ma zostać ogłoszona data premiery Cyberpunka. Ta druga informacja jest tym bardziej prawdopodobna, że tak duża impreza growa zwykle sprzyja taki wydarzeniom.

Analitycy z kolei twierdzą, że współpraca z Lady Gaga jest prawdopodobna, a wizerunek artystki pasuje do futurystycznej gry. Sam CD Projekt tradycyjnie poinformował, że nie komentuje plotek.

Jednocześnie kilka godzin po informacji o potencjalnej współpracy na oficjalnym profilu Cyberpunka na Twitterze pojawił się wpis, którzy może sugerować, że coś ciekawego się wydarzy.

 

987c9ee0-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Rynek gier
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE
Rynek gier
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy