BIT EVIL S.A.: Zakończenie negocjacji z Picostocks Incorporated bez rozstrzygnięcia

opublikowano: 2018-12-21 21:29

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 37 / 2018
Data sporządzenia: 2018-12-21
Skrócona nazwa emitenta
BIT EVIL S.A.
Temat
Zakończenie negocjacji z Picostocks Incorporated bez rozstrzygnięcia
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Bit Evil S.A. z siedzibą w Warszawie („Emitent”) informuje, iż w dniu 21 grudnia 2018 roku Emitent oraz Picostocks Incorporated zgodnie postanowili o zakończeniu negocjacji dotyczących zawarcia umowy
o współpracy w zakresie obsługi tokenów Adshares w serwisie Brand Sabbath bez ich rozstrzygnięcia.

O prowadzonych rozmowach Emitent poinformował raportem ESPI nr 4/2017 z dnia 3 sierpnia 2017 roku.

W toku negocjacji strony uzgodniły, iż uzasadnione jest - przed wprowadzeniem funkcjonalności w zakresie obsługi tokenów Adshares - zrealizowanie przez Spółkę funkcjonalności serwisu BradSabbath w zakresie wykorzystania silnika EraCoin w celu uruchomienia własnego market place, również w celu sprawnej analizy informacji dotyczących kampanii marketingowych oraz wdrożenia systemów przeprowadzania kampanii marketingowych.

Na obecnym etapie Emitent uznał, iż z uwagi na zaawansowane prace nad rozwojem własnych tokenów (Eracoin) ze względów strategicznych nie jest zasadne wprowadzenie w serwisie Brand Sabbath funkcjonalności w zakresie obsługi tokenów AdShares.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-12-21 Maria Belka Prezes Zarządu