FABRITY HOLDING S.A.: Powiadomienie o transakcjach na akcjach Fabrity Holding S.A. dokonanych przez osobę blisko związaną z osobą pełniącą obowiązki zarządcze: Grzegorzem Stulgis.

opublikowano: 2024-02-20 16:27

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
Zalacznik_do_RB_8_2024_nabycie_akcji_IPO_Unipessoal_LDA.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 8 / 2024
Data sporządzenia: 2024-02-20
Skrócona nazwa emitenta
FABRITY HOLDING S.A.
Temat
Powiadomienie o transakcjach na akcjach Fabrity Holding S.A. dokonanych przez osobę blisko związaną z osobą pełniącą obowiązki zarządcze: Grzegorzem Stulgis.
Podstawa prawna
Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Treść raportu:
Zarząd Fabrity Holding S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu dzisiejszym Emitent otrzymał od spółki IPO30 UNIPESSOAL LDA, będącej osobą blisko związaną z Przewodniczącym Rady Nadzorczej Spółki, Panem Grzegorzem Stulgis, powiadomienie o transakcjach, o którym mowa w art. 19 ust. 1 Rozporządzenia MAR.


Treść powiadomienia znajduje się w załączniku do niniejszego Raportu.




Dane osoby dokonującej powiadomienia: Emilia Gajzler – Manager Biura Zarządu i Relacji Inwestorskich.




Załączniki
Plik Opis
Załącznik_do_RB_8_2024_nabycie_akcji_IPO_Unipessoal_LDA.pdfZałącznik_do_RB_8_2024_nabycie_akcji_IPO_Unipessoal_LDA.pdf Załącznik_do_RB_8_2024_nabycie_akcji_IPO_Unipessoal_LDA.pdf

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2024-02-20 Tomasz Burczyński Prezes Zarządu Tomasz Burczyński
2024-02-20 Artur Piątek Wiceprezes Zarządu Artur Piątek