NOTORIA SERWIS S.A.: Treść powziętych uchwał przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Notoria Serwis S.A. w dniu 21 czerwca 2010 roku.

opublikowano: 2010-06-22 15:21

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
zalacznik_komunikat_06_2010.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 6 / 2010
Data sporządzenia: 2010-06-22
Skrócona nazwa emitenta
NOTORIA SERWIS S.A.
Temat
Treść powziętych uchwał przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Notoria Serwis S.A. w dniu 21 czerwca 2010 roku.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Notoria Serwis Spółka Akcyjna podaje w załączniku do publicznej wiadomości treść podjętych uchwał przez Zwyczajne Wlane Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 21.06.2010 r.
Do żadnej z podjętych uchwał nie zgłoszono sprzeciwów. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki nie odstąpiło od rozpatrywania któregokolwiek z punktów zaplanowanego porządku obrad.
Załączniki
Plik Opis
zalacznik_komunikat_06_2010.pdf zalacznik_komunikat_06_2010.pdf Protokół zwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy spółki Notoria Serwis S.A.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2010-06-22 Paulina Sztajnert Prezes Zarządu
2010-06-22 Julita Ciecierska Wiceprezes Zarządu