PURE BIOLOGICS S.A.: Pozytywna decyzja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w sprawie dofinansowania na projekt promocji marek produktowych spółki PURE BIOLOGICS na rynkach zagranicznych

opublikowano: 2019-08-16 16:12

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2019
Data sporządzenia: 2019-08-16
Skrócona nazwa emitenta
PURE BIOLOGICS S.A.
Temat
Pozytywna decyzja Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w sprawie dofinansowania na projekt promocji marek produktowych spółki PURE BIOLOGICS na rynkach zagranicznych
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Pure Biologics S.A. (Spółka, Emitent) informuje, że w dniu 14.08.2019 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) ogłosiła wyniki konkursu Go to Brand - 3.3.3. POIR - Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych, w którym projekt przedstawiony przez Emitenta został rekomendowany do dofinansowania. Projekt pt. „Promowanie marek produktowych spółki PURE BIOLOGICS na rynkach zagranicznych poprzez udział w programie branżowym biotechnologii i farmaceutyki” realizowany będzie m.in. podczas spotkań, konferencji i targów branżowych prowadzonych w USA, Szwajcarii i Niemczech.

Celem projektu jest prezentacja potencjalnym kontrahentom zagranicznym postępów prac w prowadzonych przez Spółkę innowacyjnych projektach zintegrowanego rozwoju nowych przeciwciał i aptamerów jako kandydatów na leki i wyroby terapeutyczne oraz aktywne promowanie wszechstronnych możliwości Spółki w obszarze zaawansowanych technologicznie badań kontraktowych (w tym m.in. selekcji cząstek aktywnych z wykorzystaniem platformy PureSelect2 i PureApta). Dodatkowym rezultatem jakościowym projektu będzie skuteczne zbudowanie pozytywnego wizerunku oferty eksportowej Spółki w skali międzynarodowej.
Projekt realizowany będzie w latach 2019-2023.

Całkowita wartość projektu wynosi 242 000 zł, a kwota dofinansowania z funduszy unijnych 182 100 zł. Wkład własny projektu w całym okresie jego realizacji Emitent zamierza pokryć w pierwszej kolejności z kapitału pozyskanego w ramach przeprowadzonej emisji akcji serii D.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2019-08-16 Filip Jeleń Prezes Zarządu