GTC Serbia zainaugurowało budowę kompleksu biurowego Fortyone w Belgradzie

ISBnews
opublikowano: 02-10-2014, 10:37

GTC Serbia - spółka należąca do grupy Glonbe Trade Centre (GTC) - zainaugurowała budowę "Fortyone", kompleksu biurowego klasy A, w stolicy Serbii - Belgradzie, podało GTC.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak dobrze prosperują nieruchomości biurowe z naszego portfolio w Belgradzie. Biorąc pod uwagę nasze wyniki, jak i popyt wykraczający poza dostępną powierzchnię biurową, podjęliśmy decyzję o rozpoczęciu budowy nowego biurowca. Z dumą możemy ogłosić, że jeszcze przed wbiciem pierwszej łopaty w grunt mamy umowy wstępne na najem 60% pierwszego budynku kompleksu Fortyone" - powiedział prezes GTC Thomas Kurzmann, cytowany w komunikacie.

Kompleks biurowy Fortyone to ponad 27 tys. m2 powierzchni klasy A, która zostanie oddana do użytku w trzech etapach. Pierwszy budynek zaoferuje najemcom ok. 10 tys. m2. Ukończenie pierwszego etapu inwestycji planowane jest na trzeci kwartał 2015 r., podano także.

Fortyone będzie wzniesiony w prestiżowej części dzielnicy Nowy Belgrad, na skrzyżowaniu bulwarów Milutina Milankovica i Umetnosti.

Grupa GTC powstała w 1994 r. i jest jedną z wiodących firm rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Grupa działa w Polsce oraz w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach. GTC realizuje inwestycje i aktywnie zarządza nieruchomościami w dwóch sektorach rynku nieruchomości: biurowym i centrów handlowo-usługowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBnews

Polecane