KNF: Krajowy Fundusz Gwarancyjny SA bez zgody posługuje się logotypem Komisji

  • PAP
opublikowano: 10-11-2021, 17:27

Krajowy Fundusz Gwarancyjny SA z siedzibą w Rzeszowie bez zgody UKNF posługuje się logotypem Komisji Nadzoru Finansowego - poinformował w środę Urząd KNF.

Urząd KNF poinformował w komunikacie, że w związku z pojawiającymi się licznymi zapytaniami dotyczącymi działalności podmiotu Krajowy Fundusz Gwarancyjny SA, podmiot o nazwie „Krajowy Fundusz Gwarancyjny Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie” zarejestrowany w Rejestrze Pośredników Kredytowych i Instytucji Pożyczkowych prowadzonym przez KNF jako instytucja pożyczkowa pod nazwą KFG Spółka Akcyjna z siedzibą w Rzeszowie nie jest nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego.

"Podmiot ten na swojej stronie internetowej, na której przedstawia się jako +właściciel Emitenta OBLIGACJI SPOŁECZNYCH+ w sposób nieuprawniony i bez zgody UKNF posługuje się logotypem Komisji Nadzoru Finansowego" - czytamy w komunikacie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane