Czytasz dzięki

Konkurs: Młodzi Polacy w ósemce najlepiej zarządzających wirtualną firmą

DCZ
opublikowano: 15-04-2011, 00:00

Zespoł Guachanche Barracuda awansował do finałowej ósemki konkursu Global Management Challenge 2010 — największej na świecie symulacji biznesowej. W półfinałowych rozgrywkach Polacy rywalizowali z drużynami z Rosji, Francji, Rumunii, Węgier i Brazylii. Do finału zakwalifikowali się jako druga drużyna, zaraz za Rosjanami. W ostatnim etapie przeciwnikami Barracudy będą: Rosja, Ukraina, Makao, Czechy, Ukraina, Słowacja i Chiny.

Guachanche Barracuda to drużyna, która wygrała XI polską edycję konkursu Global Management Challenge. Studenci ze Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego po prawie półrocznych zmaganiach dotarli do finału, pokonując blisko 600 zespołów z całej Polski.

Finały Światowe GMC w Makao rozpoczęły się 11 kwietnia. Zgromadziły najlepsze zespoły z prawie 30 krajów uczestniczących w programie. To ostatni etap wieńczący równoległe edycje krajowe. Konkursu od ponad 30 lat gromadzi doświadczonych menedżerów, młode talenty, specjalistów, a także studentów, którzy chcą w innowacyjny sposób rozwijać wiedzę i umiejętności menedżerskie. Organizatorem konkursu w Polsce jest firma doradcza Bigram.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane