Czytasz dzięki

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleco dopiero w przyszłym roku

PAP
opublikowano: 18-10-2020, 13:38

Ze względu na pandemię koronawirusa nie odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleco, zaplanowane na przyszły tydzień na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Wydarzenie zostało przeniesione na październik 2021 roku.

Pierwotnie targi miały się odbyć w terminie 21-23 października. Na MTP nie odbędą się też zaplanowane w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower oraz wydarzenie proekologiczne Eco-Trends. Poznań należy do 11 miast wojewódzkich, które od soboty znajdują się w czerwonej strefie.

"W obliczu sytuacji epidemiologicznej w regionie i obowiązujących od dziś obostrzeń, jako odpowiedzialny organizator podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower na termin 13-15 października 2021 r. W przygotowanie tegorocznej edycji targów poświęconych ochronie klimatu, zrównoważonemu rozwojowi i energii odnawialnej włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii. Pomimo niedogodności spowodowanych pandemią, robiliśmy co w naszej mocy, aby wydarzenie miało najwyższy merytoryczny poziom i ekspercki charakter" – podali organizatorzy targowych imprez.

Zespół organizacyjny targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower poinformował przy tym, że trwają prace nad "atrakcyjnym wydarzeniem on-line poświęconym zagadnieniom elektromobilności, zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej".

"Dołożymy wszelkich starań, by Poleco, Eco-Trends i GreenPower w przyszłorocznym terminie było jeszcze atrakcyjniejsze, a – dzięki udziałowi wiodących producentów, liderów branży i decydentów – mogło realnie przyczynić się do ożywienia całego rynku" – podali organizatorzy.

Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska Poleco, to targi poświęcone najnowocześniejszym technologiom środowiskowym. Wydarzenie kierowane jest do osób zainteresowanych różnymi aspektami ochrony środowiska, zrównoważonego rozwoju i gospodarki komunalnej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane