Monika Kawecka dyrektorem Biura Zakupów i Rozliczeń w Sygnity

DI
opublikowano: 04-08-2010, 10:02

Na nowym stanowisku Monika Kawecka będzie ona odpowiadać za zarządzanie i nadzór nad procesami zakupowo-logistycznymi Grupy.

Monika Kawecka posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu działami zakupów, planowania strategicznego i logistyki w branży teleinformatycznej. W latach 1996 – 2004 pracowała w firmie Softbank S.A., początkowo jako Specjalista ds. Logistyki, a następnie na stanowisku Dyrektora Działu Logistyki i Zakupów. W latach 2004 – 2008 w PTK Centertel sprawowała funkcję kierownika działu zakupów i logistyki w pionie technologii informatycznych. Bezpośrednio przed podjęciem pracy w Sygnity S.A. była współwłaścicielką firmy Unite Systems, w której pełniła funkcję kierownika projektów i konsultanta procesów zakupowych i logistycznych.
Jest absolwentką Kierunku Zarządzania i Marketingu w Warszawskiej Szkole Biznesu. Interesuje się fotografią i tańcem. W ramach amatorskiego zainteresowania fotografią była współzałożycielką studia fotograficznego na Starej Pradze, którego celem było promowanie młodych talentów. Zamiłowanie do tańca realizuje w myśl filozofii Living Dance Form, m.in. ukończyła kurs trenerski. Prywatnie jest mamą 5 letniego synka

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Monika Kawecka dyrektorem Biura Zakupów i Rozliczeń w Sygnity