Musk sugeruje już 250 tys. zamówień na cybertrucka

opublikowano: 27-11-2019, 07:25

Według sugestii Elona Muska, założyciela i dyrektora generalnego koncernu Tesla Motor, producent elektrycznych pojazdów otrzymał już 250 tys. zamówień na swoją pierwszą furgonetkę, donosi Reuters.

Ekscentryczny miliarder wykorzystuje Twittera do promocji cybertrucka i poprzez zamieszczane na tej platformie informacje aktualizuje liczbę zamówień od prezentacji pojazdu w ubiegły czwartek. Po ponad 50 twittach zamieszczonych od tamtej pory a dotyczących cybertrucka, we wtorek zamieścił enigmatyczną informację „250K” co eksperci sugerują właśnie jako odnoszącą się do poziomu zamówień.  

Wyświetl galerię [1/4]

Tesla cybertruck

ARC

Tesla otworzyła przedpremierowe zamówienia natychmiast po ujawnieniu cybertrucka i pozwoliła potencjalnym nabywcom zarezerwować ciężarówkę, wpłacając 100 USD w pełni podlegających zwrotowi. Dla porównania, w przypadku sedana Model 3 w 2016 r. zainteresowaniu musieli wpłacać kaucję rzędu 1000 USD.

Furgonetka Tesli  wykonana jest ze stali nierdzewnej wykorzystywanej w rakietach i wyceniona została na minimum 39,9 tys. USD w zależności od wersji.

81a6d2b2-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Cztery kółka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE
Cztery kółka
autor: Łukasz Ostruszka
Wysyłany co dwa tygodnie
Łukasz Ostruszka
Newsletter na temat rynku motoryzacyjnego: premiery, nowości, branżowe ciekawostki.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu