Pasażerowie polecieli nie tam, gdzie chcieli

Marek Druś
opublikowano: 13-03-2018, 22:00

Grupa pasażerów znalazła się ponad 1000 kilometrów od miejsca, gdzie chcieli lecieć, bo linia nie poinformowała ich, że samolot leci do innego portu.

34 pasażerów miało lecieć w poniedziałek wieczorem z Sundsvall w środkowej Szwecji do Göteborga na zachodnim wybrzeżu kraju. Ku swojemu zaskoczeniu, znaleźli się w Luleå na dalekiej północy Szwecji. Okazało się, że linia Nextjet musiała anulować ten lot z powodu złych warunków atmosferycznych. Zapomniała jednak poinformować o tym oczekujących pasażerów, podobnie jak port w Sundsvall.

Zobacz więcej

Fot. Wikipedia

Pasażerowie dostali tylko informację o opóźnieniu lotu, który miał rozpocząć się o 17.00. O 20.00, po przejściu wszystkich formalności, wsiedli na pokład samolotu, który zamiast do Göteborga przewiózł ich do Luleå. Tymczasem w Sundsvall pozostała grupa pasażerów, która miała lecieć do Luleå, ale ich poinformowano, że lot został anulowany. — Doszło do dużych błędów w komunikacji między nami a portem w Sundsvall — powiedział Henning Lindbergm, dyrektor marketingu linii Nextjet. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Pasażerowie polecieli nie tam, gdzie chcieli