Paweł Czajkowski został nowym dyrektorem zarządzającym i szefem działu rozwiązań technologicznych HP Polska

(Tadeusz Stasiuk)
03-04-2006, 17:22

HP poinformował o przyjęciu przez Pawła Czajkowskiego stanowiska dyrektora zarządzającego i szefa działu rozwiązań technologicznych HP Polska ze skutkiem natychmiastowym.

HP poinformował o przyjęciu przez Pawła Czajkowskiego stanowiska dyrektora zarządzającego i szefa działu rozwiązań technologicznych HP Polska ze skutkiem natychmiastowym.

Czajkowski zastąpi Andrzeja Dopierałę, który odszedł z firmy w lutym 2006 r., aby kontynuować karierę u innego pracodawcy.

Od roku 2004 Paweł Czajkowski pełnił rolę dyrektora ds. sprzedaży w dziale rozwiązań technologicznych HP Polska, gdzie odpowiadał za przyspieszenie rozwoju działalności firmy w całym sektorze dużych przedsiębiorstw. Jego kariera w polskiej branży informatycznej trwa już od ponad 15 lat. Pracę w HP rozpoczął w 1991 r. jako specjalista ds. sprzedaży, awansując następnie na szereg stanowisk handlowych i kierowniczych wyższego szczebla w HP i w firmach partnerów HP.

„Paweł wykazał się dużymi zdolnościami kierowniczymi, umiejętnością rzetelnego realizowania stawianych mu zadań oraz doskonałą znajomością polskiego rynku teleinformatycznego, a także wyjątkowym zaangażowaniem we współpracę z klientami” — powiedział Jan Zadak, wiceprezes i dyrektor zarządzający oddziału HP na Europę Środkowo-Wschodnią, Bliski Wschód i Afrykę.

Paweł Czajkowski posiada tytuł magistra informatyki, który uzyskał na Politechnice Warszawskiej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Paweł Czajkowski został nowym dyrektorem zarządzającym i szefem działu rozwiązań technologicznych HP Polska