Czytasz dzięki

Poczta Polska zapewni listonoszom sportowe benefity

opublikowano: 13-09-2018, 22:00

Pracownicza masa w Poczcie Polskiej jest spora, więc należy zadbać o jej rzeźbę.

Państwowa spółka, zatrudniająca prawie 80 tys. osób, rozstrzygnęła przetarg na usługi sportowo-rekreacyjne dla pracowników, w którym wygrała największa na rynku spółka Benefit Systems, operator programu Multisport. Za zapewnienie dostępu do klubów fitness, basenów itp. dla pracowników Poczty Polskiej i ich rodzin oraz osób towarzyszących zainkasuje od listopada do końca 2020 r. maksymalnie 51,1 mln zł.

To kolejna umowa Poczty Polskiej z Benefit Systems — każda jest większa od poprzedniej. Spółki nawiązały współpracę w kwietniu 2014 r., gdy na podstawie wartej 3 mln zł brutto umowy 9 tys. pracowników Poczty Polskiej i ich rodzin otrzymało karty na rok. Benefit Systems chwalił się wtedy, że „jest to największa tego typu umowa zawarta od kilku lat na rynku usług sportowo-rekreacyjnych”. Następny roczny kontrakt miał wartość 13 mln zł, kolejny 18,9 mln zł, a podpisana w marcu ubiegłego roku 14-miesięczna umowa — 28,1 mln zł. W ostatnim czasie Poczta Polska mocno inwestuje w pracowników. W latach 2016-18 już sześciokrotnie podwyższała im wynagrodzenia. © Ⓟ

51,1 mln zł Tyle maksymalnie zapłaci Poczta Polska operatorowi kart Multisport za 26-miesięczny dostęp do usług sportowo-rekreacyjnych dla pracowników i ich rodzin.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marcel Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy