Na podcast zaprasza BNP

Rachunek za lockdown [PODCAST]

opublikowano: 12-03-2021, 06:00

Ile nas kosztuje życie z obostrzeniami? Jak zmienił się to, jak się uczymy, płacimy czy kupujemy i kto i co na tym stracił? Co po roku pandemii wiemy o wirusie - o tym, jest najnowszy odcinek Pulsu Biznesu do słuchania.

14 marca 2020 r. w Polsce wprowadzono pierwszy lockdown, ograniczono możliwość przemieszczania się, zakazano spotkań większych grup, zamknięto galerie handlowe, lokale gastronomiczne, kluby fitness i wiele innych punktów. Czy była to dobra decyzja? Ile nas to kosztowało i jak ten pierwszy oraz kolejne lockdowny zmieniły nasze życie. Czy szkoły w trybie zdalnym działają dobrze? Jak zmieniły się nasze zwyczaje zakupowe? A jak korzystanie z pieniędzy zgromadzonych w bankach? No i co wiemy o wirusie i chorobie po roku pandemii? O tym rozmawiam w podcaście, a gośćmi są:

Ignacy Morawski, główny ekonomista "PB",

Przemysław Furlepa, wiceprezes Banku BNP Paribas,

Dorota Fiett, dyrektor Bednarskiej Szkoły Realnej

Jan Karasek, partner w Dziale Doradztwa Biznesowego w KPMG w Polsce

Paweł Basiukiewicz, kardiolog, lekarz chorób wewnętrznych

Wszystkie odcinki Pulsu Biznesu do słuchania znajdziecie na stronie www.pb.pl/dosluchania i w aplikacjach podcastowych, w tym na Spotify i Apple Podcasts.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane