Ryanair nie będzie zwracał za loty w listopadzie

opublikowano: 02-11-2020, 16:29

Prezes Michael O’Leary powiedział, że klienci Ryanair nie będą dostawać zwrotu za bilety zarezerwowane w listopadzie pomimo zakazania przez brytyjski rząd podróży lotniczych z wyjątkiem koniecznych, informuje Reuters.

O’Leary powiedział, że pasażerowie nie dostaną zwrotu pieniędzy za loty, które mają się odbyć. Mogą natomiast zmienić termin podróży bez dodatkowej opłaty.

Michael O'Leary, fot. Bloomberg
Michael O'Leary, fot. Bloomberg
None

Reuters przypomina, że Ryanair wydał 1,5 mld EUR tytułem zwrotów i voucherów po anulowaniu wiosną lotów z powodu pandemii.

Kolejny lockdown w Wielkiej Brytanii rozpoczyna się w czwartek i potrwa co najmniej od 2 grudnia. O’Leary jest znany jako krytyk stosowania takich działań przez rządy. Jego zdaniem, są one całkowicie nieefektywne i tylko odzwierciedlają nieudolność władz w walce z pandemią, m.in. z powodu niedostatecznego testowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane