Samolot wiozący 60 hydraulików zawrócił z powodu awarii toalet

opublikowano: 01-02-2018, 10:27
aktualizacja: 01-02-2018, 10:29

Samolot linii Norwegian musiał zawrócić do portu lotniczego w Oslo z powodu awarii toalet. Co ciekawe, na pokładzie znajdowało się 60 wykwalifikowanych hydraulików.

Samolot leciał z Oslo do Monachium. Musiał zawrócić kiedy był już blisko granicy ze Szwecją. Dziennik Dagbladet, opisując wydarzenia z ostatniej soboty zwrócił uwagę na ironiczną stronę wydarzenia. Ujawnił, że na pokładzie maszyny było aż  85 osób związanych z branżą hydrauliczną, spośród których 60 to wykwalifikowani fachowcy spółki Rørkjøp, odbywający podróż służbową.

Zobacz więcej

fot. vario images/FORUM

- Tak wielu hydraulików w samolocie i musiał zawracać z powodu awarii toalety. Trudno się nie śmiać – powiedział Dagbladet Hans Christian Ødegård, hydraulik z Ulstein, który był jednym z pasażerów.

Frank Olsen, prezes spółki Rørkjøp powiedział gazecie, że pasażerowi przyjęli wydarzenia z humorem.

- Z przyjemnością naprawilibyśmy te toalety, ale niestety trzeba było to zrobić z zewnątrz i nie widzieliśmy możliwości wysłania hydraulika, aby zrobił to na wysokości 10 tys. metrów – stwierdził Olsen.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, thelocal.no

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu