Skandynawskie dziedzictwo

MIB
opublikowano: 27-12-2018, 22:00
aktualizacja: 30-12-2018, 22:00

Nieskomplikowany, funkcjonalny, elegancki i prosty — taki jest skandynawski design. Nie inaczej jest w przypadku produktów Sandqvista, szwedzkiej marki od kilku lat współpracującej z Volvo.

Na początku grudnia 2018 r. Warszawę odwiedził Sebastian Westin, jeden z założycieli Sandqvista, by zaprezentować kolekcję toreb przygotowanych dla Volvo. To pierwsza kolekcja obu marek wykonana z ekologicznych materiałów: bawełny diagonalnej z recyklingu, skóry garbowanej roślinnie i podszewki z organicznej bawełny. Torby są połączeniem elegancji na specjalne okazje i miejskiego stylu na co dzień.

— Nowa seria toreb Volvo Cars x Sandqvist to prawdopodobnie najfajniejsza kolekcja, jaką razem zrobiliśmy. To, że jest wykonana z ekologicznych tkanin i skóry garbowanej roślinnie, sprawia, że jestem z niej naprawdę dumny — twierdzi Sebastian Westin.

Współpraca Volvo Cars z Sandqvist bazuje na wspólnych dla obu marek wartościach i źródłach inspiracji: skandynawskich krajobrazach i miejskim stylu życia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Polecane