Spotkanie z rodzimą innowacją z parków i inkubatorów

opublikowano: 23-04-2013, 00:00

Przedsiębiorczość i innowacyjność będą promowane na targach 4 Future. Już od jutra.

Przedstawiciele parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, instytucji otoczenia biznesu oraz sami przedsiębiorcy przez dwa dni będą gościć w Łodzi. Spotkają się 24 i 25 kwietnia na Targach Innowacji i Przedsiębiorczości 4 Future, organizowanych w Technoparku Łódź w ramach współfinansowanego z pieniędzy unijnych projektu Forum Parków Naukowych i Technologicznych.

— Zobaczymy wycinek innowacyjnej gospodarki. Wystawiać się będą firmy działające w parkach, inkubatorach czy klastrach z całego kraju, które często mają w swojej ofercie bardzo nowatorskie produkty lub usługi — zapewnia prof. Edward Chlebus, prezes Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki, organizator imprezy. Wśród łódzkich wystawców pojawią się takie firmy jak Operatorio, zajmująca się opracowywaniem prototypów i komercjalizacją wynalazków, Analytical R&D, świadcząca usługi laboratoryjne z zakresu badań fizykochemicznych materiałów i produktów, pracująca nad nowymi metodami analitycznymi, czy spółka AgreeYa Mobility Poland z sektora technologii mobilnych. Targi są imprezą otwartą, a organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą poznać aktywność polskich przedsiębiorców, jak i osoby zainteresowane prowadzeniem własnego biznesu oraz współpracą z parkami czy inkubatorami. Równolegle prowadzone będą zamknięte spotkania korporacyjne połączone z warsztatami. Przewidziano je dla przedstawicieli firm ulokowanych w ośrodkach wspierających rozwój innowacji i przedsiębiorczości oraz do członków klastrów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu