Sztab Jarosława Kaczyńskiego zaprezentował spot wyborczy (WIDEO)

PAP
opublikowano: 02-06-2010, 12:01
Obserwuj w MójPB:

W środę sztab wyborczy Jarosława Kaczyńskiego zaprezentował spot wyborczy. Kandydat PiS mówi w nim, że siła państwa oraz dobrobyt społeczeństwa nie są dane na zawsze, lecz wymagają wspólnego działania oraz "mądrości i odwagi rządzących".

Spot został przedstawiony w Hotelu Europejskim w Warszawie przez rzecznika sztabu Pawła Poncyljusza. Reklamówka rozpoczyna się ujęciem Jarosława Kaczyńskiego pracującego w gabinecie. Kandydat PiS mówi, że myśląc o Polsce często wspomina symbole historii. W tym kontekście wymienia najbardziej znane drzewo w Polsce - 700-letni dąb Bartek. Określa go mianem "niemego świadka naszych dziejów".

Kaczyński podkreśla, że Bartek "był z nami w czasach chwały i kiedy pokolenia Polaków oddawały życie za niepodległość". W tym momencie kamera pokazuje drzewo.

Kolejne ujęcie przedstawia grupę młodych ludzi sadzących razem z prezesem PiS małe dęby. "Siła państwa i dobrobyt społeczeństwa nie są dane raz na zawsze. Wymagają nieustannej troski, wspólnego działania oraz mądrości i odwagi rządzących. Podejmując decyzję dziś, bierzemy odpowiedzialność za losy przyszłych pokoleń" - mówi Kaczyński.

Tłem muzycznym spotu jest muzyka Chopina. Spot zostanie pokazany w sobotę w TVP, kiedy rusza kampania telewizyjna.(PAP)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane