Tytuł Gazeli Biznesu pomaga w budowaniu wizerunku

opublikowano: 31-08-2020, 16:39

Udział w rankingu „Gazele Biznesu” to nie tylko ogromne wyróżnienie i prestiż, ale również możliwość pokazania swojego biznesu na szerszą skalę całej Polsce. Zdobywając tytuł Gazeli Biznesu, budujemy zaufanie kontrahentów i klientów, a także wiarygodność naszej marki. Pokazujemy, że jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloma planami na przyszłość, promując tym samym nasz przepiękny region, jakim jest Podlasie. Z ogromną chęcią weźmiemy udział w „Gazelach Biznesu” po raz kolejny i zachęcamy do tego wszystkie firmy spełniające kryteria rankingu.

Tyle ŁUKASZ KIERUS, prezes i współwłaściciel firmy Glosel, dwukrotnej laureatki rankingu „Gazele Biznesu” z województwa podlaskiego.

My ze swojej strony dodamy tylko, że udział w rankingu jest bezpłatny, a na Wasze zgłoszenia czekamy jeszcze tylko do końca września.

Formularz zgłoszeniowy i kryteria naboru do rankingu znajdziesz >>TUTAJ<<

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane