Wektory

Kazimierz Krupa
07-05-2003, 00:00

Paweł Ciesielski

Po trzech latach borykania się z prokuraturą i sądami Paweł Ciesielski, prezes wrocławskiej firmy komputerowej JTT, odzyskał nazwisko. Nie jest już Pawłem C., jak chciała prokuratura trzy lata temu, żądając kary więzienia, nie musi nawet zapłacić 10 tys. zł grzywny (tyle żądał prokurator po trzech latach śledztwa) — sąd uniewinnił go od zarzutu oszustwa polegającego na wyłudzeniu zwrotu podatku VAT. W kolejce na uniewinnienie czeka Roman Kluska na którego, tym razem krakowska prokuratura, ma podobnego „haka”.

Mirosław Roguski

Chaos, brak wizji i jasno wyznaczonych celów oraz torpedowanie inicjatyw zmierzających do rozwoju spółki zarzuca Mirosławowi Roguskiemu, prezesowi Totalizatora Sportowego, jego były zastępca (podał się do dymisji w lutym), Jan Adamski, w precedensowym piśmie (8 stron maszynopisu) skierowanym do byłego już, ale ówczesnego, ministra skarbu, Sławomira Cytryckiego. Wszyscy osłupieli: Zarząd Totalizatora — zaprzecza, rada nadzorcza, jak to rada — bada. MSP — czeka. Może ubita ziemia jest dla panów jakimś wyjściem?

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kazimierz Krupa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu