„Wyjazd do Cannes” - konkurs dla zamożnych klientów Alior Banku

Materiał Partnera
opublikowano: 06-04-2016, 15:06

Wyjazd na Festiwal Filmowy do Cannes i udział w światowym święcie kina w towarzystwie największych gwiazd filmowych – to nagroda w konkursie organizowanym przez MasterCard® we współpracy z Alior Bankiem. Jest on skierowany zarówno do nowych jak i dotychczasowych klientów – warunkiem jest posiadanie lub złożenie wniosku o kartę kredytową World Elite Mastercard®. Zgłoszenia do konkursu będę przyjmowane do 30 kwietnia br.  

W konkursie „Wyjazd do Cannes”, organizowanym przez MasterCard® we współpracy z Alior Bankiem, klienci  banku mogą wygrać jeden z 26 pakietów dla dwóch osób, obejmujących przelot na Lazurowe Wybrzeże i pobyt w luksusowym hotelu Majestic Barriere. Na zwycięzców konkursu czekają ponadto m.in.: wstęp na majowy Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes wraz z przejściem po czerwonym dywanie w towarzystwie gwiazd światowego kina, pokazy filmów w gronie aktorów i producentów oraz profesjonalna sesja zdjęciowa. 

W konkursie mogą wziąć udział zarówno obecni, jak i przyszli klienci, którzy złożą wniosek o kartę World Elite MasterCard® w jednym z 6 oddziałów Alior Banku (lista oddziałów na stronie https://www.aliorbank.pl/private-banking/oddzialy.html) i odpowiedzą na pytanie: „W jaką filmową rolę wcielił(a)byś się najchętniej i dlaczego?”. Konkurs przeznaczony jest również dla klientów, którzy posiadają już kartę World Elite MasterCard i aktywnie z niej korzystają. Szczegółowych informacji o konkursie udzielają bankierzy Alior Banku. 

World Elite MasterCard to prestiżowa karta kredytowa dla najbardziej wymagających klientów. Jej posiadacze mogą liczyć na bezpłatny dostęp do ekskluzywnych saloników na lotniskach całego świata, pakiet wszechstronnych ubezpieczeń podróżnych czy pomoc osobistych asystentów w ramach World Elite ™ Concierge. 

Oferta dostępna jedynie w 6 oddziałach Alior Banku (lista oddziałów: https://www.aliorbank.pl/private-banking/oddzialy.html. Konkurs trwa do 30 kwietnia br. Więcej informacji i regulamin można znaleźć na stronie internetowej: https://www.aliorbank.pl/private-banking/cannes.html.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał Partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu