Zbliżają się Pierwsze Prawnicze Targi Praktyk i Pracy…..i nie tylko !!!

opublikowano: 04-04-2011, 12:26

12 i 13 kwietnia b.r. w budynku Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Dobra 56/66) odbędzie się pierwsza edycja Prawniczych Targów Praktyk i Pracy. Udział w targach zapowiedzieli pracodawcy z czołowych kancelarii i firm.
Podczas dwóch dni targów poza możliwością spotkania z potencjalnymi pracodawcami studenci prawa będą mieli możliwość wzięcia udziału w szeregu dodatkowych atrakcji.
Przede wszystkim podczas targów w hali wystawienniczej zostaną uruchomione Punkty Konsultacyjne, w których doświadczeni specjaliści odpowiedzą na pytania dotyczące ścieżek kariery, rekrutacji, kompetencji prawników. Pomogą  także przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, zweryfikują CV, a najodważniejsi studenci Prawa będą mogli spróbować swoich sił w stress interwiev. Studenci będą mieli także możliwość sprawdzenia poziomu znajomości prawniczego języka angielskiego.
Poza punktami konsultacyjnymi Samorząd Studentów WPiA przygotował dla odwiedzających cykl konkursów. Konkursy będą odbywać się przy stoisku wystawienniczym samorządu. Do wygrania ciekawe pozycje książkowe, upominki oraz w głównym konkursie paczka-niespodzianka.
Ponadto organizatorzy przygotowali cykl bezpłatnych szkoleń, warsztatów i wykładów obejmujących min. tematykę kompetencji prawników, prawa upadłościowego w praktyce, ścieżek kariery w branży prawnej, rozwoju kariery w kancelarii prawnej, zagadnień prawniczego języka angielskiego. Dokładny harmonogram szkoleń, warsztatów i wykładów organizatorzy opublikują w przyszłym tygodniu na stronie internetowej targów www.targiprawnicze.pl. Informacje będą także dostępne w siedzibie Samorządu Studentów WPiA.
Prawnicze Targi Praktyk i Pracy, przy znaczącym wsparciu Samorządu Studentów WPiA UW, są organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i firmę doradczą BCSystems Sp. z o. o., specjalizującą się w usługach skierowanych do branży prawnej.

Zapraszamy na stronę targów po więcej informacji: www.targiprawnicze.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Zbliżają się Pierwsze Prawnicze Targi Praktyk i Pracy…..i nie tylko !!!