pb.pl
w schowku Tylko dla zalogowanych czytelników
zaloguj się
lub zarejestruj
dodaj do schowka

Rosja: 123 mln USD w gotówce u urzędnika od antykorupcji

KUP LICENCJĘ
Marek Druś, moscowtimes.com
Pin It email print

Dmitrij Zacharczenko, wiceszef komisji ds. walki z korupcją w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych miał w domu, aucie i u siostry 123 mln USD w gotówce, okazało się po przeszukaniu dokonanym przez rosyjską policję.

 

Notowania

dolar

Zacharczenko został zatrzymany pod zarzutem przyjmowania łapówek i nadużycia władzy. Jego oficjalny roczny dochód nie przekracza 3 mln rubli (46 tys. USD) rocznie. Śledczy sprawdzają powiązania Zacharczenki ze sprawą niedziałającego już NOTA Banku. Był on w pierwszej setce rosyjskich banków, ale w listopadzie 2015 roku stracił zgodę na działalność pod zarzutem naruszenia regulacji. Zacharczenko twierdzi, że jest niewinny.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu izamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem.

Teksty Polskiej Agencji Prasowej

11 Komentarze

robert 2016-09-12

oskarżą go teraz o zaniżanie cen usług. Raptem 123 mln$ Wielcy patrioci że nawet w rublach łapówek nie przyjmują tylko w tych złodziejskich imperialistycznych dolarach.

sal 2016-09-12

co za kraj :) jeśli urzędas ma 123 mln w gotówce, to co się dzieje wyżej? Pomijam już aspekt ironiczno-humorystyczny

remick 2016-09-12

@ Robert: ... za duzo czerwonych gwiazdek w glowie?

prezydent2015 2016-09-12

Trzymał na "waciki". Rosyjscy oligarchowie i przywódcy mają tyle kasy , że mogą kupić każdego na świecie lub ... go zniszczyć.

blaumim 2016-09-12

zabrakło drewna na opał to chciał palić dolarami.

Wiadomości dnia na www.pb.pl

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu