Baku zaprasza polskie firmy

Sylwester SacharczukSylwester Sacharczuk
opublikowano: 2013-08-19 00:00

Polscy przedsiębiorcy mogą znaleźć partnerów handlowych podczas spotkań B2B w Azerbejdżanie.

Już 10-11 września w Baku odbędzie się I Europejsko- Azerbejdżańska Konferencja Inwestycyjna połączona z indywidualnymi spotkaniami między przedsiębiorcami. Udział w tym wydarzeniu przybliży firmom rynek azerbejdżański i będzie okazją do nawiązania kontaktów z przedsiębiorcami z tego kraju.

Podczas konferencji przedstawione zostaną uwarunkowania gospodarcze i klimat inwestycyjny w Azerbejdżanie. Panele tematycznebędą okazją do analizy takich sektorów, jak przemysł paliwowy i chemiczny, energia odnawialna i efektywność energetyczna czy ICT. Omówione zostaną także uwarunkowania w branży przetwórstwa produkcji rolno-spożywczej, zrównoważonego budownictwa i turystyki.

Polscy przedsiębiorcy mogą też wziąć udział w spotkaniach B2B, w których będą uczestniczyć przedstawiciele ponad 50 firm z Azerbejdżanu. Szczegółowe dane firm oraz informacje na temat ich projektów inwestycyjnych można znaleźć na stronie www. ahk-baku.de. Wstęp na konferencję i spotkania B2B jest bezpłatny, natomiast koszty transportu i pobytu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu East Invest (www.east-invest.eu), które ma na celu promowanie wizerunku Azerbejdżanu jako atrakcyjnej lokalizacji inwestycyjnej dla przedsiębiorców z Europy.

Rejestracja

Formularz rejestracyjny i więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie: http://www.ahk-baku.de/ eu-aze-inv-conf/#c569727. Szczegółowe pytania można przesyłać na adres: events@ ahk-baku.de.