Chorwacja zaprasza Polaków na targi mebli i wnętrz

SACH
opublikowano: 28-05-2012, 00:00

Branżowa impreza w Zagrzebiu to dla polskich przedsiębiorców okazja do znalezienia kontrahentów z prawie 200 krajów.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Zagrzebiu zaprasza polskich przedsiębiorców do udziału w 39. Międzynarodowych Targach Mebli i Wyposażenia Wnętrz „Ambienta”. Odbędą się one w dniach 10-14 października w Zagrzebiu.

Impreza od wielu lat jest jednym z największych wydarzeń, podczas którego wystawiają się wszystkie liczące się firmy z sektora przemysłu przetwórstwa drewna i przemysłumeblowego. Podczas „Ambienty” można spotkać m.in. producentów, firmy dystrybucyjne, projektantów mebli, naukowców oraz specjalistów współpracujących z tymi przemysłami.

Tematyka targów obejmuje takie działy, jak: meble mieszkaniowe, kuchenne, łazienkowe, biurowe, meble do wyposażenia obiektów komercyjnych oraz wyposażenie wnętrz i ogrodów. Nie zabraknie także maszyn i narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy zgłoszą swój udział w targach do 10 czerwca, otrzymują prawo do skorzystania z dodatkowego rabatu w wysokości 10 proc. na ceny wynajmu powierzchni niezabudowanejw pawilonie wystawienniczym. W ubiegłorocznej edycji imprezy wzięli udział wystawcy z 198 krajów.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące targów i warunków uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej http://www.zv.hr/default. aspx?id=1353 oraz u organizatora Targów: Zagrebacki Velesajam Nada Banek, kierownik projektu tel.: +385 1 6503 259, +385 6503 666, fax: +385 1 6550 614 e-mail: nbanek@zv.hr, ambienta@zv.hr www.zv.hr

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Chorwacja zaprasza Polaków na targi mebli i wnętrz