Cinema City zamierza otworzyć 24. multipleks w Rumunii w IV kw. 2009 r.

ISB
opublikowano: 25-03-2008, 19:13

Cinema City Romania, spółka zależna Cinema City International, zawarła umowę najmu powierzchni w centrum handlowym wybudowanym przez SC Borekas SRL w Ploiesti w Rumunii, z przeznaczeniem na  prowadzenie w nim kina wielosalowego, podała spółka we wtorek.

Cinema City podała, że przewidywany termin otwarcia kina to czwarty kwartał 2009 roku.

Najmowana powierzchnia to w przybliżeniu 2000-2500 m. kw. Przewidywana liczba sal wynosi ok. 8, a liczba miejsc na widowni ok. 1300.

"Umowa najmu została zawarta na 10 lat z możliwością trzykrotnego przedłużenia okresu najmu, w każdym przypadku o kolejne pięć lat i zawiera standardowe postanowienia, typowe dla umów tego rodzaju" - podała spółka, która z tytułu najmu powierzchni będzie uiszczała miesięczny czynsz na warunkach rynkowych.

Multipleks w rumuńskim centrum handlowym w Ploiesti będzie dwudziestym czwartym kinem Cinema City w Rumunii i drugim kinem spółki w tym mieście.

Spółka Cinema City International w multipleksach we wszystkich krajach działalności sprzedała w 2007 roku 19,8 mln biletów w porównaniu do 17,2 mln w roku 2006 roku. (ISB)

maza

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Prawo / Cinema City zamierza otworzyć 24. multipleks w Rumunii w IV kw. 2009 r.