Dni Funduszy Europejskich: zaprezentuj swój projekt

opublikowano: 17-08-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Święto firm i instytucji korzystających ze wsparcia UE odbędzie się na początku października. To okazja, by pokazać swój projekt szerszej publiczności.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • Jak możesz promować się podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich
  • Gdzie i do kiedy należy się zgłosić

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to coroczna impreza organizowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Małe i duże przedsiębiorstwa, a także instytucje prezentują podczas niej realizowane przez siebie projekty dotowane przez Unię Europejską. W tym roku DOFE odbędą się 7-9 października w formule hybrydowej: stacjonarnie oraz on-line.

Szansę na przedstawienie swojego przedsięwzięcia mają nie tylko ci, którzy realizują duże, spektakularne projekty, ale również firmy funkcjonujące wyłącznie na rynkach lokalnym. DOFE to wydarzenie organizowane w celu promowania każdej dotowanej inicjatywy.

Beneficjenci dotacji chcący zaprezentować swój projekt mogą zgłaszać się, wypełniając specjalny formularz. Termin rejestracji upływa 31 sierpnia.

Warto dodać, że Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej organizuje konkurs dla odbiorców dotacji. Aby wziąć udział w zmaganiach pod nazwą „Pokaż swój projekt”, beneficjent powinien zgłosić się za pomocą formyularza, a potem nagrać krótki, amatorski film, w którym prezentuje swój projekt dofinansowany z pieniędzy Unii Europejskiej. Zgłaszać się można do 7 września.

Więcej informacji

Szczegóły dotyczące DOFE znajdziesz na stronie: https://dniotwarte.eu/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane