Czytasz dzięki

E-hulajnogi z nową energią [PODCAST]

opublikowano: 24-09-2020, 10:00

Pandemia początkowo zatrzęsła biznesem operatorów e-hulajnóg wypożyczanych na minuty, dla niektórych jednak okazała się szansą. A jak jest teraz? Jak radzą sobie firmy zajmujące się wynajmem tego środku transportu? Czy ten sezon jest dla branży stracony? O tym opowie nam Borys Pawliczak, dyrektor generalny w Dott, firmie zajmującej się wynajmem hulajnóg elektrycznych, która postanowiła rozpocząć swoją działalność w Warszawie właśnie w czasie pandemii.

-  Tak naprawdę po dwóch pierwszych miesiącach, gdzie widzieliśmy zdecydowane spadki, to wszystko bardzo szybko zaczęło się zmieniać i na początku maja było już widać, że ludzie zdecydowanie potrzebują się cały czas przemieszczać po mieście i wybierają środki komunikacji, które umożliwiają zachowanie bezpiecznej odległości między pasażerami. Bardzo szybko ta liczba przejazdów zaczęła rosnąć i to o tyle ciekawie, że nie tak jak przed pandemią w centrach miast, co na ich obrzeżach, w dzielnicach mieszkalnych - mówi Borys Pawliczak, dyrektor generalny w Dott.   

Wszystkie rozmowy znajdziecie na stronie PB.pl/antykryzysowy i w aplikacjach podcastowych, w tym na Spotify i Apple Podcasts.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Justyna Smolińska

Polecane